Džiovintų šaltyje daržovių užkandis

  • Naujiena

Į kelionę ar žygį, kaip sveikas užkandis į mokyklą ar darbe- patogiau nebūna! 100% natūralus, be jokių pridėtinių dažiklių, konservantų ir cukraus. Tik natūralios šaltyje džiovintos daržovės: burokėliai, morkos, žirniai, kukurūzai, raudonoji paprika - puikiai numalšins alkį ir aprūpins organizmą vertingais vitaminais! Maža pakuotė, bet didelė maistinė vertė- įsidėję į kuprinę nepasigailėsite!

Esate didmeninkas? Susisiekite


Kiekis

3,99 €

Į kelionę, žygį ar darbą, vietoj traškučių ar saldumynų- sveikas užkandis kiekvienam, kuris rūpinasi tuo, ką valgo. 100 % natūralus, augalinės kilmės produktas tinka net veganams. Dėl savo didelės maistinės vertės užkandis yra sotus, taip pat labai patogus- maža, kompaktiška pakuotė, kurią patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę ir pasiimti į kelionę ar darbą. O įdėjus vaikui į pietų dėžutę, bus užtikrinta, kad jis valgo pakankamai uogų, vaisių ir daržovių! O svarbiausia- užkandis laaaaabai skanus!

Energinė ir maistinė vertė 100g: 562 kcal/2342 kJ, riebalų 43.5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 25.7g, angliavandenių 30 g, iš kurių cukrų 18 g, skaidulinės medžiagos 10g, baltymai 11 g, druska 0g.

Sudedamosios dalys:  džiovintos šaltyje daržovės (burokėliai, morkos, žirniai, kukurūzai, raudonoji paprika), kakavos sviestas, žirnių baltymų izoliatas.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Kilmės vieta: Europos Sąjunga.

Norite sužinoti daugiau?

Ar užtenka kibiro žemuogių per dieną? Kiek vaisių rekomenduoja suvalgyti dietologai? Kas yra „Sibiro ananasas“?