Džiovintų šaltyje miško uogų užkandis

  • Naujiena

Į kelionę ar žygį, kaip sveikas užkandis į mokyklą ar darbe- patogiau nebūna! 100% natūralus, be jokių pridėtinių dažiklių, konservantų ir cukraus. Tik natūralios šaltyje džiovintos uogos: gervuogės, avietės, mėlynės, žemuogės, braškės - puikiai numalšins alkį ir aprūpins organizmą vertingais vitaminais! Maža pakuotė, bet didelė maistinė vertė- įsidėję į kuprinę nepasigailėsite!

Esate didmeninkas? Susisiekite


Kiekis

4,39 €

Į kelionę, žygį ar darbą, vietoj traškučių ar saldumynų- sveikas užkandis kiekvienam, kuris rūpinasi tuo, ką valgo. 100 % natūralus, augalinės kilmės produktas tinka net veganams. Dėl savo didelės maistinės vertės užkandis yra sotus, taip pat labai patogus- maža, kompaktiška pakuotė, kurią patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę ir pasiimti į kelionę ar darbą. O įdėjus vaikui į pietų dėžutę, bus užtikrinta, kad jis valgo pakankamai uogų, vaisių ir daržovių! O svarbiausia- užkandis laaaaabai skanus!

Energinė ir maistinė vertė 100g: 558 kcal/2325 kJ, riebalų 47 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 27 g, angliavandenių 22 g, iš kurių cukrų 22 g, skaidulinės medžiagos 12.7 g, baltymai 8.2 g, druska 0g.

Sudedamosios dalys: džiovintos šaltyje miško uogos (gervuogės, avietės, mėlynės, žemuogės, braškės), kakavos sviestas, žirnių baltymų izoliatas.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Kilmės vieta: Europos Sąjunga.

Norite sužinoti daugiau?

Ar užtenka kibiro žemuogių per dieną? Kiek vaisių rekomenduoja suvalgyti dietologai? Kas yra „Sibiro ananasas“?