verslui

Privati etiketė

Super Garden verslo klientams siūlo privačios etiketės galimybę. Dažniausias privačios etiketės bendradarbiavimo modelis - Jūsų sukurtas etiketes dizainas integruojamas ant lipdukų ir klijuojamas and Super Garden naudojamų indelių. Jeigu šis bendradarbiavimo modelis Jums netinka, susiekite su mumis ir papasakokite, kokiomis projekto įgyvendinimo atsakomybėmis norėtumėte, kad mes pasirūpintume. Nėra to, ko negalėtume įgyvendinti kartu!

Didmena (angl. Bulk)

Super Garden gamina ir tiekia aukščiausios kokybės šaltyje džiovintus produktus verslo klientams. Didmeniniais kiekiais tiekiame visus produktus, galime ir sumaišyti skirtingus produktus pagal Jūsų poreikius. Minimalus užsakymo kiekis yra 1kg norimo produkto. Susisiekite su mūsų komanda ir papasakokite savo poreikius, visada stengsimės juos įgyvendinti!

Produktai pagal Jūsų pageidavimą

Super Garden nuolatos plečia produktų asortimentą pagal klientų poreikius. Jeigu turite produkto idėją, kurios nerandate Super Garden asortimente, susisiekite, mes būtinai pasiūlysime sprendimą. Nesvarbu, koks tai būtų produktas, mes galime surasti žaliavą pagal Jūsų poreikius ir ją paruošti taip, kaip to reikia Jums. Jeigu Jums yra reikalingas ekologiškas produktas – sertifikuosime produktą.

 

Pasinerk į šaltyje džiovintą pasaulį su Super Garden!

Susisiekite

  b2b@supergarden.lt 

  +370 640 17038

     Mūsų Instagram

    Mūsų Facebook

    Mūsų uždara bendruomenė!

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji