Biurui

biuras

Mes, Super Garden, su malonumu pristatome jums aukščiausios kokybės šaltyje džiovintą produkciją, skirtą jūsų biurams. Šiuo metu galime pasiūlyti itin platų liofilizuotų vaisių, uogų, daržovių ar net ledų asortimentą.

Kodėl pasirinkti Super Garden šaltyje džiovintą produkciją savo biurui?


Sveika alternatyva

Mūsų šaltyje džiovinti produktai yra natūralūs, be pridėtinio cukraus ir konservantų. Jie puikiai tinka kaip sveikas užkandis, kuris pakeis tradicinius, dažnai nesveikus, užkandžius.


Energijos šaltinis

Mūsų produkcija, įskaitant džiovintus vaisius ir uogas, yra puikus energijos šaltinis, kuris padės išlaikyti darbuotojų energiją ir koncentraciją per dieną. Specialūs skoniai su kava, suteiks galimybę išlaikyti žvalumą visą dieną!


 Platus pasirinkimas

Mes siūlome platų šaltyje džiovintų produktų pasirinkimą, pradedant džiovintais vaisiais ir baigiant šaltyje džiovintais ledais ar net saldainiais. Čia norimą skonį suras tiek sveiko maisto mėlytojas, tiek smaližius ir mėgstantis išbandyti naujus skonius!


 Stilingas ir praktiškas

Mūsų produkcija yra puikiai supakuota, patogiai naudoti ir saugoti. Tai puikiai tinka novatoriško biuro aplinkai ir padės sukurti malonų ir skanų užkandžių kampelį.


 Patikimumas

Super Garden yra žinomas dėl savo aukštos kokybės ir patikimumo rinkoje. Mes įsipareigojame teikti aukščiausio lygio aptarnavimą ir garantuoti jūsų pilną pasitenkinimą.

Su Super Garden galėsite pasiūlyti savo darbuotojams ir klientams sveikus, skanius ir maistingus užkandžius, kurie skatins gerovę ir produktyvumą. Susisiekite su mumis ir mes su malonumu padėsime jums pasirinkti tinkamiausius produktus jūsų poreikiams.

Mūsų kontaktai:

El. Pašto adresas: sales@supergarden.lt

Telefono numeris: +37065622820

 

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji