Verslo Dovanos

Džiaugiamės, kad domitės Super Garden dovanų kategorija! Atrinkome keletą pasiūlymų, kurie pritaikyti kiekvieno poreikiams, todėl kataloge galite rasti išskirtinių, kokybiškų ir prabangių dovanų variantų, kuriuos galime papildomai adaptuoti pagal Jūsų poreikį.

 


Susisiekite su mumis ir padėsime apsispręsti, kuris rinkinys Jums tiktų labiausiai!

 

 Ledų rinkiniai

Siūlome išbandyti Super Garden paklausiausias prekes - ledus! Jų skonius ir pakavimą galime suderinti tokį, kokio geidžia širdis, todėl tiks bet kokiai progai ir auditorijai. Galite rinktis iš visų ledų skonių ir formų, taip pat siūlome išbandyti ledų burbulus dengtus šokoladu.

 

 Raudoni dovanų nameliai

Raudonas namelis įprastą užkandį pavers nuostabia dovana. Rinkitės išskirtinę pakuotę ir dovanokite gardų indelį namelį. Rinkinio sudėtį nusprendžiate Jūs – rinkitės iš plataus Super Garden asortimento.

 

2 indelių namelis
1 indelio namelis
Raudona keturvietė dovanų dėžutė

Klasika tapęs dovanų rinkinys raudonoje keturvietėje dėžutėje, vis dar stebina savo kokybe ir elegancija. Rekomenduojame rinktis keturių vietų dėžutę, jei norisi išbandyti kelis produktus ar mix‘uoti pagal skirtingas kategorijas. Dėžutėje telpa 4 standartiniai Super Garden indeliai.

Bites dovanų dėžutės

Ieškantiems naujovių ir mėgstantiems inovacijas puikus pasirinkimas yra BITES dovanų dėžutės. BITES, tai sveikas ir koncentruotas maistas sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais Lietuvos mokslininkais. Dėka patentuotos formulės viename kubininio centimetro kubelyje sugebėjome sutalpinti vieną morką, dešimt braškių ar netgi visą burokėlį! Mėgstantiems kosmosą, siūlome raketos formos dėžutę, kurioje rasite tris skirtingus BITES indelių mišinius. Tuo tarpu patiems smalsiausiems sukūrėme 24 maišelių rinkinį, kuris leis išbandyti net pačius įvairiausius skonius!

 

Natūralių spalvų dovanų dėžutės

Ieškantiems paprastesnio dizaino ar natūralių pakuočių, Super Garden sukūrė rinkinius rudose dėžutėse. Natūralios spalvos dėžutės tiks visiems ir primins apie Super Garden natūralius produktus. Keturvietė dėžutė pritaikyta skirtingų skonių mėgėjams, o dėka skaidraus langelio, galima matyti viduje ęsančius produktus.

 

 

Glotnučių rinkiniai Energy Boost

Glotnučiai yra natūralus energijos šaltinis, prisotintas vertingų maistinių medžiagų ir antioksidantų. Jie ne tik papildo mitybą, bet ir padeda palaikyti sveiko gyvenimo būdą bei pagerinti bendrą savijautą. Glotnūčių rinkinys "Energy Boost" puikiai tinka kaip sveika užkandžių alternatyva arba kaip patogi energijos dozė keliaujant ar sportuojant. Jis taip pat puiki dovanos idėja tiems, kuriems rūpi sveikas gyvenimo būdas ir natūralios skonio patirtys.

 

 

Ledų kokteilių rinkinys „Summer

Ledų kokteilių rinkinys "Summer" yra puikus pasirinkimas norint atsigaivinti karštą vasaros dieną ir mėgautis skaniu ir gaiviu gėrimu. Šis rinkinys ne tik suteikia naujus skonius, bet kviečia išbandyti dar niekada neragautų ledų kokteilių mišinius.

 
Advento kalendoriai

Super Garden prasidėjo nuo noro užkandžiauti sveikai. Vedini šio noro sukūrėme šaltyje džiovinto advento kalendorių, kuris prieš kalėdiniu laikotarpiu yra puiki alternatyva nesveikiems užkandžiams! Kiekvienas langelis slepia įvairius delikatesus - nuo braškių ir mėlynių iki spanguolių ar žemuogių! Šiuo metu turime keletą advento kalendorių su uogomis arba patentuotu užkandžiu BITES: 

Super Garden Advento Kalendorius

BITES raketa

 

 
Personalizuotos etiketės

Didžiuodamiesi pristatome išskirtinę paslaugą - privačios etiketės kūrimą. Personalizuota etiketė suteikia galimybę savo prekės ženklą atstovauti ir pristatyti įmonės renginių, parodų ar kitokių veiklų metu. Tai yra puiki verslo dovana įmonės darbuotojams! Super Garden personalizuotos etiketės leis išsiskirti iš konkurentų ir pasiūlyti, kokybišką bei novatorišką pasiūlymą savo klientams arba darbuotojams. Asmeninės etiketės paslaugą galima taikyti visoms mūsų prekių kategorijoms.

 

Pateikti užklausą 

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji