DUK

Džiovinimas šaltyje (liofilizavimas) yra procesas, naudojamas maisto produktų džiovinimui švelniu, tačiau efektyviu būdu. Proceso metu pasiekiama itin žema temperatūra bei sukuriamas vakuumas - tokiose sąlygose sušalęs vanduo pereina į dujinę būseną, aplenkdama skystąją fazę.

 

Būtent dėl šios priežasties liofilizacija laikoma auksiniu džiovinimo standartu, leidžiančiu tausoti vidinę produkto struktūrą. Išsaugotos visos naudingos maistinės medžiagos, lemia ne tik naudą organizmui, tačiau ir skonį bei aromatą. Šio proceso metu yra pašalinama daugiau vandens nei įprasto džiovinimo metu, todėl produktai kur kas lengvesni ir pasižymi ilgesniu galiojimo laiku, kuris siekia 2 metus!

 

Džiovinimas šaltyje yra natūralus procesas, kuriam nėra naudojami jokie priedai, todėl galutinis produktas yra natūralus lyg šviežias ir yra tinkamas net žaliavalgiams.

Džiovintas šaltyje (liofilizuotas) maistas išlieka puikios skoninės, tekstūrinės ir maistinės kokybės net 2 metus (terminas varijuoja priklausomai nuo produkto).

Džiovinimas šaltyje (liofilizavimas) yra laikomas geriausiu džiovinimo/konservavimo metodu. Šaltyje džiovintas maistas turi nemenkų pranašumų lyginant su džiovintu maistu:

  1. Džiovintas šaltyje maistas išsaugo visas naudingas maistines medžiagas;
  2. Gerokai stipresnės skoninės ir aromatinės savybės;
  3. Itin mažas produkto svoris praverčia kelionėse;
  4. Produktas išlieka puikios būklės ilgą laiką.

_____

  1. Tiesa, šaltyje džiovintas produktas beveik visada pasižymi traškumu. Jeigu mėgstate traškumą, šaltyje džiovinto užkandis taps nepakeičiamas.
  2. Džiovinimui šaltyje nėra naudojami jokie priedai ar konservantai. Džiovinti vaisiai (priklausomai nuo gamintojo) gali turėti pridėtinio cukraus ar kitų priedų.

Taip. Terminai apibūdina tą pačią technologiją.

Super Garden džiovinti šaltyje (liofilizuoti) produktai yra natūralūs.

Taip, proceso metu naudojama temperatūra nesiekia 40 oC.

Liofilizuoti produktai turi būti apsaugoti nuo drėgmės, dienos šviesos ir oro patekimo į pakuotę.

Mokslininkai liofilizaciją vadina tobulu džiovinimo būdu, nes šio proceso metu išsaugomos praktiškai visos vertingos medžiagos.

Galima naudoti kaip užkandį, glotnučiuose, su dribsniais, košėmis, konditerijos dekoracijoms, su jogurtu ir t.t.

Esame įsikūrę - Ramygalos 149E, Panevėžys. Lietuva.

Taip, prekes galite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užsakymą įvykdome tą pačią dieną ir klientui Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristatomas užsakymas, Europoje per 3-10 darbo dienų, visur kitur 5-20 darbo dienų.

DPD, omniva, LP express, DHL, FedEx.

Taip, pasirinkę pristatymo būdą atsiėmimas parduotuvėje, užsakymą galėsite atsiimti fizinėje parduotuvėje adresu - Ramygalos 149E, Panevėžys.

Taip, užsakymus siunčiame į visas pasaulio šalis.

Taip. Užsakyme pasirinkite, kad perkate kaip įmonė ir nurodykite įmonės rekvizitus.

Dėl visų neatitikimų kreipkitės el. paštu [email protected] arba tel. 865674381. Išspręsime visas klaidas.

Atlikus užsakymą internetu ir pasirinkus atsiėmimą parduotuvėje, atsiskaityti galėsite banko kortele ar grynaisiais atvykus į fizinę parduotuvę.

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji