Restoranams

Aukščiausios kokybės šaltyje džiovintas maistas restoranams ar kitiems didmeniniams (bulk) užsakymams!

Su entuziazmu pristatome jums aukščiausios kokybės šaltyje džiovintą maistą, skirtą jūsų restorano kulinariniams šedevrams ar įvairiausiems maisto gamintojams. Didžiuojamės bendradarbiavimu su ūkiais ir kitais tiekėjais, kurie užtikrina tobulą produkto kokybę ir skonį. Atraskite gamtos gėrybes, kurios suteiks jūsų patiekalams unikalumo ir skonio išskirtinumą.

 

 

Kodėl rinktis Super Garden šaltyje džiovintą maistą?

1. Puikus skonis ir spalva; Mūsų šaltyje džiovintas maistas išlaiko natūralų skonį, aromatą ir ryškią spalvą, kuri padės jūsų patiekalams išsiskirti iš kitų.

2. Natūralumas ir šviežumas; Mes skiriame itin daug dėmesio žaliavų atrinkimui ir pritaikymui kiekvieno kliento poreikiams. Todėl įsigydami Super Garden produkciją, galite būti užtikrinti, kad gausite aukščiausios kokybės produkciją!

3. Platus produktų asortimentas; Šiuo metu galime pasiūlyti viską nuo vaisių ir uogų iki daržovių, prieskonių ar net ledų! Visi mūsų produktai yra džiovinami taip, kad išlaikytų skonį, tekstūrą ir maistines medžiagas.

4. Pritaikyta jūsų poreikiams; Mes suprantame, kad kiekvienas restoranas yra unikalus. Todėl mes galime pasiūlyti individualias pakuotes ar specializuotus mišinius, kurie bus pritaikyti jūsų specifinioms kulinarinėms kelionėms.

5. Patikimumas ir pasitikėjimas. Esame žinomi kaip patikimas tiekėjas, kurio tikslas yra užtikrinti jūsų pasitenkinimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Leiskite mums prisidėti prie jūsų sėkmės - susisiekite su mumis ir pradėkite savo kelionę į skanius ir inovatyvius patiekalus!

 

 

Mūsų kontaktai:

El. Pašto adresas: sales@supergarden.lt

Telefono numeris: +37065622820

 

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji