BITES užkandžiai - kosminis užkandis kasdienai!

            Visi esame girdėję, kad vaisius, uogas ir daržoves valgyti svarbu. Tačiau suvalgyti dietologų rekomenduojamą kiekį vaisių ir daržovių (apie 400g per dieną) tikrai nėra lengvas iššūkis. Ypač šiais laikais, kuomet dienos vos užtenka nuveikti suplanuotus darbus, o laisvą laiką norisi praleisti su šeima, draugais, skirti mylimam laisvalaikiui bei tiesiog atsipalaiduoti.                            BITES užkandis yra sukurtas tam, kad suvalgytume rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį per dieną be didelių pastangų net ir labiausiai užimtą dieną.  Pavyzdžiui viename BITES kubelyje yra 30 juodųjų serbentų, 10 šilauogių arba 10 žemuogių. 

 

BITES užkandžiai yra gaminami iš tikrų vaisių, uogų, daržovių, kurios su meile auginamos mažuose ūkiuose. Būtent sodo ir daržo gėrybės yra pagrindinis užkandžio ingredientas. BITES gamybai be šaltyje džiovintų gėrybių yra naudojami tik du kiti ingredientai – kakavos sviestas (laikomas “karališkuoju” riebalu) bei žirnio baltymo izoliatas, kuris laikomas švaria baltymo forma. Štai ir visa BITES sudėtis, tik 3 ingredientai, jokių pridėtinių cukrų, konservantų, skonio stipriklių ar kitų abejones keliančių ingredientų.

 

Bites gaminimo technologija yra patentuota (tiesa, kaip ir pats produktas!), nes šis užkandis sukurtas bendradarbiaujant su mokslininkais. Tačiau svarbu paminėti, kad BITES gamybos procesas sukurtas taip, kad užkandžio sudėtyje neatsirastų nepageidaujamų medžiagų.

 

 

Dažnai mūsų klausia, ar BITES yra skanu? Dėl skonio nesiginčijama, tačiau pradėkime nuo to, kad BITES tekstūra primena šokoladą dėl jame esančio kakavos sviesto. Taip pat sukurtos receptūros buvo testuotos ir su suaugusiais ir su vaikais ir tik geriausi receptai pasiekė lentynas. O galų galiausiai – bites pasirinkimas yra pakankamai platus, yra ir ananasų, kivių ir kitokių skonių užkandžių, taigi savo mėgstamiausią ras kiekvienas.

 

Ar užkandžius gali valgyti ir vaikai? TAIP, ir mažieji mielai skanauja BITES, net ir daržovinius! BITES yra puikus užkandis vaikams, nes neįprasta forma bei spalvos žadina smalsumą ir kviečia paragauti. BITES užkandžiai yra tinkami vaikams nuo 1 metų ir gali būti puiki priemonė vaikų mitybą praturtinti vaisiais, uogomis ir daržovėmis.

 

              AR ŽINOTE kodėl ant BITES pakuočių yra pavaizduotas kosmonautas? Nes liofilizuotas maistas yra naudojamas kelionių į kosmosą metu, nes šis maistas tinka praktiškai bet kam, turi ilgą galiojimo laiką, yra lengvas ir itin vertingas. 

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji