„Lietuvos metų gaminys 2018“

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

„Lietuvos metų gaminio” apdovanojimų įteikimu pagerbiami, patys gabiausi, išradingiausi ir kūrybingiausi žmonės, kurie kuria ir pristato naujus, išskirtinius produktus, tokiu savo darbu stiprindami mūsų ekonomiką kuria visų mūsų gerovę.

"Apdovanojami geriausi"- teigia LPK prezidentas R. Dargis

UAB "Geld Baltic" sukūrė ir pristatė „SUPERGARDEN ADVENTO KALENDORIŲ“  su šaltai džiovintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis. Šis gaminys rinkoje yra išskirtinis, inovatyvus, orentuotas į vaikus ir paauglius. Šis kalendorius – puiki alternatyva šokoladiniams ir saldaininiams advento kalendoriams. Jo pagalba  yra siekiama pakeisti užkandžiavimo įpročius, suteikti galimybę rinktis ne sausainius ar šokoladukus, o uogas, daržoves, vaisius. Produkto idėja pateisino lūkesčius, tad 2018 metais šis produktas buvo apdovanotas " LIETUVOS METŲ GAMINIO" aukso medaliu.

Pasak medalius įmonių vadovams įteikusio ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus, jis didžiuojasi atstovaudamas Lietuvos verslui. Lietuviškų produktų kokybė yra puikus mūsų šalies ambasadorius už Lietuvos ribų.


Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji