Super Garden minimas SG žurnale aptariančiame ISM parodą: išskirtiniai ir patrauklūs šaltyje džiovinti produktai stebina sparčiai augančiu populiarumu

Žurnalas SG lydi konditerijos pramonę Vokietijoje ir Europoje daugiau nei 50 metų. Šis prekybos žurnalas apima šokolado gaminių, sūrių užkandžių, puikių kepinių, konditerijos gaminių ir ledų kategorijas ir suteikia skaitytojams įžvalgos su pramone susijusiomis temomis. 2023 m. liepos mėn. išleistoje maždaug 20 puslapių tematikos parodoje pasakojama apie ISM parodą, kurioje įvairūs konditerijos gaminių tiekėjai vėl pristatė daugybę naujų idėjų, novatoriškų produktų koncepcijų ir sėkmingų prekės ženklų produktų linijų pratęsimų. Dr Henriette Ullmann minėjo, kad Super Garden įspūdingai demonstravo novatorišką jėgą ir kūrybiškumą savo nacionaliniams ir tarptautiniams prekybos partneriams:

„Šaltyje džiovinti saldainiai rainbows ir mini zefyriukai yra išskirtiniai produktai, kuriais Super Garden patraukia dėmesį. Šie liofilizuoti saldainiai nuolat mėgaujasi populiarumu tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų. Jie yra tokie pat skanūs kaip ir įprasti saldumynai, tačiau jie sukuria kitokį pojūtį burnoje, nes šiek tiek padidėja, tampa puresni ir traškesni.”

Didžiuojamės, kad esame įtraukti į šį pasaulinį žurnalą ir dar labiau džiaugiamės galimybe pasimokyti iš pasaulinio saldumynų tinklo direktorių tarybos pirmininko Hanso Strohmaieriaus, nes jis turi daug patirties konditerijos gaminių ir užkandžių pramonei srityje. Štai ką jis turėjo pasakyti apie šių metų ISM parodą:

„Mūsų pramonėje dirbu 33 metus ir aplankiau daugybę mugių šalyje ir užsienyje. Per šį laiką mugės pasikeitė iš esmės; teko įveikti daugybę krizių. ISM 2023, taip pat paroda „Sweets & Snacks Expo“ vis dar teikia galimybes bendradarbiauti, prisistatyti bendrai konditerijos gaminių ir užkandžių pramonei ir mažmeninei prekybai. Tai patvirtina naujausi JAV ir Vokietijos rinkų rinkos tyrinėtojų duomenys. Su neįtikėtinu atsparumu vidutinėms ir mažoms įmonėms pavyksta įveikti visus iššūkius – nuo COVID pasekmių iki krizės, infliacijos ar per didelės biurokratijos.”

 

Spauskite čia norėdami perskaityti daugiau

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji