Super Garden šaltyje džiovinti produktai NATO viršūnių susitikime 2023 m. Vilniuje

Super Garden, didžiuojasi galimybe bendradarbiauti su Lithuania Co-Create ir dovanoti šaltyje džiovintus produktus ne tik NATO suvažiavimo dalyviams, bet ir renginio žurnalistams. Super Garden bendradarbiavimas ir prisidėjimas prie tokio renginio pabrėžė įmonės vertybes: skatinti sveiką mitybą, balansą, tvarumą ir kulinarinį kūrybiškumą.

Dovanojant šaltyje džiovintus produktus įmonė siekė dar karta priminti, kad auksiniu standartu vadinamas maisto konservavimo būdas - džiovinimas šaltyje, kaip technologija, gali atlikti svarbų vaidmenį maisto atliekų mažinimo srityje ir kartu teikti maistingus pasirinkimus žmonėms, kuriems trūksta laiko arba galimybių gauti šviežių vaisių ir daržovių.

 

Š. Celešiaus, „LitFOOD“ direktoriaus nuomone, tokie renginiai: 

„Tai unikali galimybė pristatyti lietuviškus produktus, kuriamus technologijas sujungiant su gamta. Užsienio rinkose esame žinomi išskirtiniais bei tvariai pagamintais maisto produktais, tą siekėme parodyti ir NATO viršūnių susitikimo metu vykusiuose renginiuose..."

 

Super Garden komanda džiaugiasi sėkmingu projekto užbaigimu ir tikisi netolimoje ateityje tapti panašių projektų dovanų gamintojais.

Straipsniai: LRytas  Verslo žinios, TV3.lt 

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji