Rinkiniai

Bites Help mix rinkinys

Bites Help mix rinkinys, kurį sudaro: užkandis "Aktiva" 50 g., užkandis "Imuna" 50 g., užkandis "Detoxa" 50 g. Gamintojas: UAB "Geld Baltic"

12,99 €
Yra sandėlyje

Informacija

Į kelionę, žygį, darbą  ar kaip dovaną, vietoj traškučių, saldumynų ar gėlių - užkandis kiekvienam, kuris rūpinasi, ką valgo . 100 % natūralus, augalinės kilmės produktas tinka net veganams. Užkandis yra sotus, taip pat labai patogus- maža, kompaktiška pakuotė, kurią patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę ir pasiimti į kelionę ar darbą. O įdėjus vaikui į pietų dėžutę, būsite tikri, kad jis valgo daugiau uogų, vaisių ir daržovių! O svarbiausia- užkandis laaaaabai skanus!

 

Užkandis "BITES" sukurtas mums bendradarbiaujant su KTU Cheminės technologijos fakulteto mokslininkais. Sukurti šiuos užkandžius mus įkvėpe šiuolaikiniai, skubantys žmonės, nes "BITES"  yra būtent tai ką jie gali greitai užkąsti paskendus tarp dienos darbų. Taip pat mus įkvėpė astronautai, nes JAV kosmoso programos astronautai pirmosiomis dienomis valgydavo šaldytus džiovintus miltelius ir mažus maisto kubelius.. todėl mes šį maisto užkandį vadiname "ateities maistu." Tai padidintos biologinės vertės inovatyvus maistas, kurio sudėtyje tik natūralus ingridientai: liofilizuotų uogų bei daržovių milteliai, kakavos sviestas ir žirnių baltymų izoliatas.

 

Užkandžiai BITES apdovanojimuose „Natural & Organic Awards Scandinavia“ pelnė Best New Snack Product titulą.

                                                                                                 

Gamintojas: UAB "Geld Baltic".

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Kilmės vieta: Europos Sąjunga.

Kiti produktai

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji