Kaip praturtinti savo kasdienius mitybos produktus mūsų liofilizuotais produktais?

Tyrimai rodo, kad valgant 2–3 kartus per dieną (300–600 kalorijų), nepraleidžiant pusryčių ir vengiant vėlyvų valgių bei 1–3 užkandžiams per dieną (60–150 kalorijų) padeda palaikyti normalų svorį ir išvengti ligų.

 

Taip pat manoma, kad labai svarbu ne tik tai, kiek kartų ir kada ką nors vartojame, bet ir ką vartojame. Angliavandeniai, baltymai, riebalai ir skaidulos yra makroelementai, kuriuos turime vartoti kasdien, kad jaustumėmes puikiai ir tinkamai vyktų kasdienė medžiagų apykaita.

 

Liofilizuoti produktai gali išlaikyti daugumą vitaminų ir makroelementų dėl jų apdorojimo būdo. Mūsų gaminius galite vartoti kaip užkandį arba įtraukę juos į savo mitybą kitais būdais. Vaisiuose ir jų milteliuose gausu angliavandenių ir skaidulų, o daržovėse gausu jų ir augalinių baltymų, todėl jie gali tapti puikiu gyvulinės kilmės baltymų ir kitų baltymų miltelių šaltiniu bei alternatyva rinkoje.

 

Galite lengvai praturtinti savo mitybą spalvingomis ir sveikais makro ir mikroelementais, jei ant valgio pabarstysite mūsų produktų.

 

Štai keletas būdų, kaip tai padaryti, ir keletas idėjų jums:

1. Pusryčių metu;

Pabarstykite 1-2 arbatinius šaukštelius vaisių/uogų miltelių ant jogurto ar košės. Taip pat galite pridėti vaisių gabalėlių ir sėklų. Sumaišykite skrebučio užtepėlę su daržovių milteliais, kad gautumėte daugiau baltymų ir skaidulų, ir įdėkite šaldytų keptų daržovių gabalėlių, kad jie būtų traškūs.

2. Per pietus ir vakarienę;

Pabarstykite lėkštę liofilizuotais prieskoniais arba praturtinkite sriubas ir padažus 2–3 šaukštais daržovių miltelių. Pridėkite ryžių ir grikių daržovių gabalėlių, kad gautumėte baltymų ir skaidulų.

3. Su savo užkandžiais;

Šalia stiklinės sulčių ar vaisių suvalgykite 6–8 Bites užkandžius. Juose yra daug baltymų ir kakavos sviesto, o tai reiškia sveikus riebalus ir angliavandenius. Į savo sultis įpilkite sėklų ir vaisių ar daržovių miltelių. Pabarstykite pikantiškus ar saldžius skrebučius vaisiais ar daržovėmis, milteliais ar gabalėliais.

4. Pagardinkite savo vandenį;

Į šaltą arba šiltą vandenį galite įpilti 1–3 šaukštus mūsų DrinkEat mišinio. Taip pat galite pridėti bet kokių norimų miltelių.

 

Tikimės, kad jums patiks mūsų idėjos ir pasiūlymai ir įtraukite juos į savo unikalią dietą!

ŠALTINIAI:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6520689/

https://www.lmh.org/news/2017-news/10-small-ways-to-improve-your-nutrition/

MINĖTI PRODUKTAI:

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/spices

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/cheese

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/berries

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/drinkeat-4

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/powders

https://www.super-garden.com/en/freeze-dried-lyophilized-products/vegetables

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji