ORKAITĖJE KEPTI VIŠTOS KETVIRČIAI SU ČESNAKINIU PRIESKONINIU SVIESTU

Užkandis Gaminimo trukmė: 30 min.

Ingredientai

Prieskoniniam sviestui:
200 g sviesto
1 arb. š. „Supergarden“ džiovinto šaltyje česnako granulių
1 arb. š. „Supergarden“ džiovintų šaltyje čiobrelių
1 arb. š. „Supergarden“ džiovintų šaltyje raudonėlių
1 arb. š. „Supergarden“ džiovintų šaltyje rozmarinų
½ arb. š. grūstų juodųjų pipirų
1 arb. š. smulkios Himalajų druskos

4 vištos ketvirčių

Daržovėms:
bulvių
saldžiųjų bulvių
morkų
alyvuogių aliejaus
mėgstamų prieskonių

Gaminame

  1. Iš pradžių paruoškite prieskoninį sviestą. Minkštą kambario temperatūros sviestą sudėkite į dubenį. Suberkite česnako granules, šaltyje džiovintus čiobrelius, raudonėlius ir rozmarinus (galite naudoti ir šviežius produktus), pagardinkite grūstais juodaisiais pipirais ir druska. Gerai išsukite, kol prieskoniai tolygiai pasiskirstys.
  2. Orkaitę įkaitinkite iki 180 °C. Kepimo skardą išklokite kepimo popieriumi.
  3. Vištos ketvirčius gerai nuplaukite ir nusausinkite. Kruopščiai įtrinkite prieskoniniu sviestu iš visų pusių, po odele taip pat. Dėkite ant kepimo popieriumi išklotos kepimo skardos.
  4. Daržoves supjaustykite didokais gabalėliais (bulves į keturias dalis, saldžiąsias bulves storomis riekelėmis, morkas į keturias dalis). Apšlakstykite alyvuogių aliejumi, pagardinkite mėgstamais prieskoniais (galite naudoti tą patį prieskonių mišinį, kurį bėrėte į sviestą) ir išmaišykite, kol visi daržovių gabalėliai tolygiai pasidengs aliejumi ir prieskoniais. Daržoves vienu sluoksniu suberkite į kepimo skardą šalia vištos.
  5. Kepkite įkaitintoje orkaitėje apie 50-60 minučių, kol višta ir daržovės bus iškepusios. Patiekite su šviežiomis salotomis.

 

Kiti receptai

Naujienlaiškis

Sužinokite naujienas pirmieji